Monitor LG 34" 34UM88C-P IPS 2xHDMI DP na Arena.pl
1 / 1
Monitor LG 34" 34UM88C-P IPS 2xHDMI DP
Parametry
EAN
Opis
Czas reakcji matrycy: 5 ms
Format obrazu: 21:9
Informacje dodatkowe: Funkcja Screen Split Funkcja Dual Link-up USB Quick Charge Podstawa: Pochylenie -5°/+20°, regulacja wysokości 120mm, odłączalna
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Kontrast: 5000000 :1
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Montaż VESA: 100 x 100
Normy spełniane przez monitor: UL/cUL TUV-Type FCC-B CE EPA 6.0 EPEAT Gold ErP
Obrotowy ekran [pivot]: nie
Obsługa FreeSync: tak
Obsługa G-Sync: nie
Opis ogólny: Monitor LCD LG 34" LED IPS 34UM88C-P HDMIx2, DP
Pobór energii (podczas pracy): 65.00 W
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Przekątna ekranu: 34.00 cali
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: nie
Rozdzielczość maksymalna: 3440 x 1440 pikseli
Touch: nie
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Waga (kg): 8.400
Wbudowany zasilacz: nie
Wymiary [G x S x W] (mm): 252 x 830 x 429 do 549
Wyposażenie dodatkowe: Głośniki stereo 2x 7W