Oferty, które mogą Cię zainteresować:






6
1 / 11
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 175,00 zł
Parametry
EAN
4719072555818
Opis
| Ekran | |
| Technologia podświetlenia | LED |
|
Ekran dotykowy
| Nie |
| Długość przekątnej ekranu (cale) | 24 " |
| Rozdzielczość Ekranu | 1920 x 1080 punktów |
|
Czas reakcji
| 1 ms |
|
Jasność
| 300 cd/m2 |
|
Kontrast
| 3000 :1 |
| Kąt widzenia poziomego | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Format ekranu | 16:9 |
| Zakrzywiony Ekran | Tak |
| Sprzęt | |
|
Tuner TV
| Nie |
| Monitor Gaming | Tak |
|
Rodzaj tunera TV
| - |
|
Pilot w zestawie
| Nie |
|
Wbudowane głośniki
| Nie |
|
Pivot (obrót panelu)
| Nie |
|
Standard montażu VESA
| Nie obsługiwane mm |
| Interfejs | |
| Wejście VGA | Nie |
| DVI wejście | Tak |
|
HDMI
| Tak |
|
Port wyświetlacza
| Tak |
|
USB
| Nie |
| Moc | |
|
Klasa energetyczna
| - |
| Wymiary | |
| Szerokość opakowania | 70.0 cm |
| Wysokość opakowania | 50.0 cm |
| Głębokość opakowania | 20.0 cm |
| Waga produktu w opakowaniu | 8.0 kg |
Numer oferty: 41740240
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty