Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 383,90 zł
Parametry
Marka
Nec
EAN
5028695119802
Opis

| Informacje o produkcie | |
| Model |
Multisync E243F |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04 mm |
| Plamka matrycy | 0.275 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 6 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 31.5 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out 1 x USB (Type C) 3 x USB 3.0 1 x HDMI 1 x DisplayPort |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | TCO WEEE ISO 9241-307 RoHS Energy Star |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 15 W |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 320.3 mm |
| Wysokość z podstawą | 332.6 mm |
| Szerokość | 538.1 mm |
| Głębokość | 46.8 mm |
| Głębokość z podstawą | 190 mm |
| Waga | 3.5 kg |
| Waga z podstawą | 5.5 kg |





Numer oferty: 46407442
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Inne archiwalne oferty