Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 693,00 zł
Parametry
EAN
193424352340
Opis

Wyświetl więcej zawartości na ekranie monitora HP P224 o przekątnej 21,5. Monitor o stylowym, nowoczesnym i eleganckim profilu zapewniający kluczowe funkcje prezentacji i zaawansowaną łączność w zaskakująco korzystnej cenie.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
P224 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 21.5'' |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 26.7 cm |
| Obszar widzialny w poziomie | 47.6 cm |
| Plamka matrycy | 0.248 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 10 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Certyfikaty | VCCI |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 17 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 29.32 cm |
| Wysokość z podstawą | 37.1 cm |
| Szerokość | 48.85 cm |
| Głębokość | 4.01 cm |
| Głębokość z podstawą | 18.1 cm |
| Waga z podstawą | 3 kg |
| Pozostałe parametry |
|


Numer oferty: 46407197
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Inne archiwalne oferty