Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 884,00 zł
Parametry
Rozdzielczość
2560 X 1440
Opis
Monitor Pavilion 27q 1HR73AA
Wyrazisty, obszerny i zaskakująco wszechstronny ten wyświetlacz o przekątnej 68,58 cm (27") bez problemu łączy się z każdym w rodzinie. Od szkolnych potańcówek po wieczory filmowe, rozdzielczość QHD1 oraz niezwykle szerokie kąty widzenia zmieniają całą domową rozrywkę w spektakl, którym może cieszyć się każdy.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
1HR73AA |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Typ matrycy | TFT PLS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 33.56 cm |
| Obszar widzialny w poziomie | 59.67 cm |
| Plamka matrycy | 0.233 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji new | 5 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 10 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma max. | 120 kHz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Certyfikaty | BSMI |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 30 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Wysokość | 36.2 cm |
| Wysokość z podstawą | 44.58 cm |
| Szerokość | 61.33 cm |
| Głębokość | 4.19 cm |
| Głębokość z podstawą | 15.49 cm |
| Waga | 4.25 kg |
| Waga z podstawą | 4.85 kg |

Numer oferty: 41188948
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty