Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 2 476,00 zł
Parametry
Rozdzielczość
2560 X 1440
Opis
Monitor Pavilion Gaming 32 HDR 3BZ12AA
Monitor HP Pavilion Gaming 32 z ekranem HDR zapewnia niezwykle płynny i realistyczny obraz zarówno podczas grania czy oglądania filmów, jak i edycji zdjęć. Kolory o wysokim kontraście i nadzwyczajnej dokładności dzięki zaawansowanemu standardowi DisplayHDR 6001 oraz technologia AMD FreeSync2, dzięki której zacinanie się obrazu i opóźnienia wejściowe to już odległa przeszłość.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
3BZ12AA |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 32'' |
| Typ matrycy | VA |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 39.85 cm |
| Obszar widzialny w poziomie | 70.84 cm |
| Plamka matrycy | 0.276 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji new | 5 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 10 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma max. | 112 kHz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.0 |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Certyfikaty | PSB |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 41 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor (wyliczeniowy) | Szary |
| Wysokość | 43.34 cm |
| Wysokość z podstawą | 52.23 cm |
| Szerokość | 73.99 cm |
| Głębokość | 5.32 cm |
| Głębokość z podstawą | 17.89 cm |
| Waga | 9.9 kg |

Numer oferty: 41188935
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty