Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 3 835,00 zł
Opis
Monitor PM-48 czarny 48 cali
48 wyświetlacz LED doskonale dostosowany do punktów nadzoru oraz rozwiązań digital signage. Dodatkowo wyposażony w funkcję USB playback oraz zaawansowany tryb DLNA.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
PM-48 |
| Przekątna ekranu 2 | 48'' |
| Typ matrycy | TFT LCD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji new | 3 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI-D |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Certyfikaty | FCC Class B |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 132 W |
| Akcesoria w zestawie |
Instrukcja, Pilot zdalnego sterowania,Kabel zasilający, kabel 15-Pin D-Sub, kabel RS232 |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 623.4 mm |
| Szerokość | 1081.8 mm |
| Głębokość | 59.9 mm |
| Waga | 11.52 kg |

Numer oferty: 41190183
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty