Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 703,10 zł
Parametry
Marka
Iiyama
EAN
4948570116508
Opis

ProLite T2453MTS-B1 bazuje na optycznej technologii dotykowej (2 punkty dotykowe) z odpornym na zarysowania frontem, oferującym doskonałą klarowność obrazu i trwałość ekranu. Ekran można dotykać miękkim rysikiem, palcem lub dłonią w rękawiczce, dzięki czemu nadaje się do wielu zastosowań. Solidna i stabilna podstawa obsługuje ekran dotykowy z regulowanym stojakiem. Wiele wejść (VGA, HDMI, DVI) jest dostępnych dla elastycznego połączenia z USB dla interfejsu dotykowego.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
ProLite T2453MTS-B1 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.6'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 293.2 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 521.3 mm |
| Plamka matrycy | 0.272 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 12 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 80 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 55 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | EAC |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 18 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 387.5 mm |
| Szerokość | 517 mm |
| Głębokość z podstawą | 220.5 mm |
| Waga z podstawą | 6 kg |
| Pozostałe parametry |
Kąt nachylenia 73° w górę; 3° w dół |





Numer oferty: 46407177
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty