Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 7 485,00 zł
Opis
Monitor PS-55 Czarny 55 cali
Dzięki wbudowanemu panelowi z podświetleniem LED o wysokiej jasności 700 nitów, PS-55 odtwarza zbliżone do rzeczywistości kolory i szczegóły obrazu, bez zakłóceń światła otoczenia. Zaprojektowany do różnych środowisk, może wyświetlać w poziomie lub w pionie. Wyposażony w gniazdo OPS i zdalne funkcje sterowania przez RJ45/RS-232, PS-55 to idealny wybór do łatwej integracji multimediów i obsługi. Technologia Anti-Burn- in i HeatControl Sensor zapewniają działanie w trybie 24/7 w ustawieniach profesjonalnych przekazów cyfrowych.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
PS-55 |
| Przekątna ekranu 2 | 55'' |
| Typ matrycy | TFT MVA |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.53 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji new | 6.5 ms |
| Jasność | 700 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 31 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 92 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 85 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Certyfikaty | RoHS |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 715 mm |
| Wysokość z podstawą | 771 mm |
| Szerokość | 1244 mm |
| Głębokość | 69 mm |
| Głębokość z podstawą | 400 mm |
| Waga | 30.6 kg |
| Waga z podstawą | 32.6 kg |

Numer oferty: 41827649
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty