Oferty, które mogą Cię zainteresować:






4
1 / 9
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 298,85 zł
Parametry
Rozdzielczość
2560 X 1440
Marka
AOC
EAN
4038986188081
Opis

Elegancki i ergonomiczny monitor QHD 27 z koncentratorem USB
Wyświetlacz IPS 27 o bezramkowej konstrukcji zapewnia wyrazistość zdjęć w rozdzielczości QHD. Posiada ergonomiczną regulację oraz zróżnicowane możliwości podłączania, w tym interfejs DisplayPort, USB oraz 2 x HDMI.
Bezramkowe wzornictwo
Trójstronny, pozbawiony obramowań projekt monitora umożliwia użytkownikowi skupienie się na wyświetlaczu, a obserwatorzy mogą cieszyć się stylowym i nowoczesnym wyglądem z każdej perspektywy.
Rozdzielczość QHD
Dzięki rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli Quad HD (QHD) zapewnia najwyższą jakość i ostrość obrazu oraz wysoki poziom jego szczegółowości. Szerokoekranowe proporcje obrazu 16:9 zapewniają wystarczającą ilość miejsca zarówno na aplikacje biurowe, jak i rozrywkę w postaci gier i filmów.
Szeroka gama barw
Kiedy oglądasz zdjęcia, filmy lub grasz w gry, chcemy, aby obraz na ekranie był jak najbardziej zbliżony do rzeczywistości. Dlatego ten ekran jest wyposażony w technologię szerokiej gamy barw, dzięki czemu potrafi wyświetlać dużo więcej kolorów niż konwencjonalne monitory. Udało się to uzyskać poprzez zastosowanie specjalnego rozwiązania sprzętowego, a nie przez regulację opartą o oprogramowanie. Wynik: realistyczny i szczegółowy obraz wyświetlany dzięki szerszej palecie barw.
Matryca IPS
Niezależnie od tego, czy ogląda się zdjęcia, filmy, układ stron czasopisma w programie InDesign czy gra w ulubioną grę - pragniemy, aby obraz wyglądał doskonale z dowolnego kąta. Dlatego właśnie ten ekran jest wyposażony w zaawansowaną matrycę IPS, która zapewnia wyraźne barwy i szeroki kąt widzenia. Dzięki temu obraz zawsze jest doskonały i dokładny, niezależnie od kąta, z którego użytkownik - lub jego znajomi i współpracownicy siedzący lub stojący obok - patrzy na ekran.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Q2790PQE |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 336.31 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.89 mm |
| Plamka matrycy | 0.233 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 85 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 76 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.0 |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 25 W |
| Kolor | Stalowy |
| Wysokość z podstawą | 531 mm |
| Szerokość | 614.9 mm |
| Głębokość z podstawą | 199.5 mm |
| Waga | 4.4 kg |
| Waga z podstawą | 6.1 kg |









Numer oferty: 46407331
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane

PREMIUMTECH
5
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty