Oferty, które mogą Cię zainteresować:






11
1 / 16
Sprzedano przez "Kup teraz" za 688,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Model |
LS24E20KBL |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 23.6'' |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 293.22 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 521.28 mm |
| Plamka matrycy | 0.2715 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Czas reakcji new | 5 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 170 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 160 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | FCC Class B |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 330.5 mm |
| Wysokość z podstawą | 412.7 mm |
| Szerokość | 554.6 mm |
| Głębokość | 78.1 mm |
| Głębokość z podstawą | 185 mm |
| Waga | 3.72 kg |
| Waga z podstawą | 4.06 kg |

Numer oferty: 41189266
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty