Oferty, które mogą Cię zainteresować:






10
1 / 15
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 228,00 zł
Opis
24" Zaawansowany Monitor biznesowy S24E65UDWG
- Doskonały pod każdym kątem
- Większy komfort w trakcie pracy
- Oszczędzaj energię dzięki specjalnym funkcjom
Krystalicznie czysty obraz
Wysoka rozdzielczość 1920x1200 w formacie 16:10 zapewnia czysty, pełny detali obraz. Niezależnie od tego, co i pod jakim kątem oglądasz - szerokie kąty widzenia 178°, w pionie i poziomie, pozwolą Ci pracować tak, jak Ci wygodniej. W połączeniu z szybkim czasem reakcji, na poziomie tylko 4 ms, masz pewność, że na ekranie nie pojawią się żadne zniekształcenia, jak np. smużenie.
Pozwól odpocząć oczom
Tryb Eye Saver redukuje emisję światła niebieskiego - najbardziej męczącego wzrok. Wystarczy wciśnięcie jednego przycisku, byś mógł cieszyć się większym komfortem pracy. Monitor wyposażono też w technologię Flicker Free, która redukuje zjawisko migotania obrazu.
Łatwiejsze oszczędzanie energii
Tryb SMART Eco Saving zmniejsza zużycie energii o 10%, nie wpływając negatywnie na jakość obrazu. W trybie tym jasność czarnych obszarów i intensywność kolorów ustawiane są automatycznie. Możesz również ustawić, po jakim czasie bezczynności monitor ma się automatycznie wyłączyć.
Monitor, jako pierwszy na świecie, nie zużywa energii w trybie wyłączonym (0,00W). To przełomowe osiągnięcie uzyskało certyfikat Intertek.
Materiały z certyfikatem Intertek Green Leaf
Biznesowe monitory Samsung wykonane są z plastiku odzyskiwalnego w 30%, a wszystkie podzespoły wyprodukowano przy pomocy przyjaznych dla środowiska materiałów, pozbawionych PVC. Dodatkowo, opakowania akcesoriów posiadają tylko 80% LDPE, co udało się osiągnąć dzięki wykorzystaniu trzciny cukrowej (w 20%). Rozwiązanie to otrzymało certyfikat Vinçotte.
Profesjonalny monitor dla potrzeb profesjonalistów
Komfortowe warunki pracy, które zapewnia monitor to idealny sposób na większą produktywność. Unikalne wzornictwo HAS umożliwia regulację monitora w zakresie 130 mm w pionie tak, by znalazł się idealnie na wysokości Twoich oczu. Błyskawicznie dostosujesz ekran do własnych potrzeb jak również do pracy w grupie - obrócisz w zakresie 45°, ustawisz w pionie oraz przechylisz o 3° w przód i 25° w tył. Monitor możesz także zawiesić na ścianie, korzystając z systemu montażu VESA 100x100 oraz zwiększyć estetykę miejsca pracy chowając kable za praktycznym uchwytem.
Opcjonalny soundbar USB
Komfortowe korzystanie z multimediów staje się coraz ważniejsze także w środowiskach biznesowych. Jeśli potrzbujesz lepszej jakości dźwięku, możesz podłączyć do jednego z portów USB Soundbar przyczepiany do tyłu obudowy. Zamontowany w ten sposób dobrej jakości głośnik o mocy 2x 2,5 W pozwoli Ci zaoszczędzić miejsce na biurku i lepiej uporządkować miejsce pracy.
Dostęp do najważniejszych złączy
Biznesowe monitory Samsung wyposażone są we wszystkie najważniejsze porty, niezbędne do komfortowej pracy - DVI, D-sub, DP i HDMI.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
LS24E65UDWG/EN |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu 2 | 24'' |
| Typ matrycy | TFT PLS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 324 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 518.4 mm |
| Plamka matrycy | 0.27 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Czas reakcji new | 4 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | CE |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Akcesoria w zestawie |
- Kabel DVI |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 359.4 mm |
| Wysokość z podstawą | 387.3 mm |
| Szerokość | 554.8 mm |
| Głębokość | 55.1 mm |
| Głębokość z podstawą | 224 mm |
| Waga | 4.11 kg |
| Waga z podstawą | 5.8 kg |
| Pozostałe parametry |
- Samsung MagicBright |

Numer oferty: 41189259
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty