Oferty, które mogą Cię zainteresować:






11
1 / 16
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 449,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 175 |
| Wysokość w milimetrach | 500 |
| Głębokość w milimetrach | 800 |
| Model |
C32F391FWU |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 31.5'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Brak danych |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 392.5 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 698.4 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Czas reakcji new | 4 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Brak danych |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Pobór mocy | 31 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Wysokość | 428 mm |
| Wysokość z podstawą | 522.2 mm |
| Szerokość | 724.3 mm |
| Głębokość | 94.4 mm |
| Głębokość z podstawą | 247.7 mm |
| Waga | 5.4 kg |
| Waga z podstawą | 6.2 kg |

Numer oferty: 41190417
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty