Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 4 334,00 zł
Parametry
EAN
8801643119317
Opis
Monitor 43" 43EE690
Uniwersalny wyświetlacz umożliwiający bezpieczne dostarczanie treści i wygodę w pokoju
| Informacje o produkcie | |
| Model |
EE690 |
| Przekątna ekranu 2 | 43'' |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Analogowy |
| Pivot | Nie |
| Pobór mocy | 45 W |
| Akcesoria w zestawie |
- Pilot |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 570.1 mm |
| Wysokość z podstawą | 622 mm |
| Szerokość | 972.9 mm |
| Głębokość | 54 mm |
| Głębokość z podstawą | 226.5 mm |
| Waga | 9.4 kg |
| Waga z podstawą | 12.3 kg |

Numer oferty: 41827536
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Inne archiwalne oferty