Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 12 357,00 zł
Parametry
Rozdzielczość
3840 X 2160
Opis
Monitor 65" QB65H-TR
Ekrany QBH firmy Samsung dostarczają treści z efektem wizualnym, jednocześnie poprawiając wydajność operacyjną. Ze względu na jakość obrazu UHD, ekrany tworzą zachęcające i zapadające w pamięć środowisko wyświetlania. Obsługiwany przez potężny system operacyjny SSSP 5.0 i TIZEN 3.0, ekrany mają dużą liczbę gotowych do użycia funkcjonalności, a jednocześnie dane biznesowe są chronione przez zwiększone bezpieczeństwo.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
QB65H-T |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 65'' |
| Typ matrycy | TFT LCD |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji new | 8 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Pobór mocy | 115 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 882.4 mm |
| Szerokość | 1514.7 mm |
| Głębokość | 58.2 mm |
| Waga | 39.2 kg |
| Pozostałe parametry |
- Temperatura, podczas pracy: 0 - 40 ° C |

Numer oferty: 41189270
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Inne archiwalne oferty