Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 327,38 zł
Parametry
EAN
4018843801391
Opis
| Rodzaj | Kolumny |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Stacja dokująca | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 60 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 42 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 36 kHz |
| Stosunek sygnału do szumu | 89 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Akcesoria w zestawie |
W zestawie 2 sztuki: |
| Kolor | Mocca |
| Wymiary |
149 x 250 x 190 mm |
| Waga | 2.8 kg |

Numer oferty: 44746321
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty