Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 304,50 zł
Parametry
EAN
4018843482538
Opis

| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Kolumny |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Stacja dokująca | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 75 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 40 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 34 kHz |
| Stosunek sygnału do szumu | 90 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Akcesoria w zestawie |
- Prz. nisko-średniotonowy 1 x 110 mm |
| Kolor | Mocca |
| Wymiary |
420 x 145 x 190 mm |
| Waga | 4.9 kg |

Numer oferty: 46404470
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

E_CommerceZajda
1
Darmowa dostawa

Handeloop
4.3
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty