Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 6 679,00 zł
Parametry
EAN
5900496536142
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Model |
TD-P433E |
| Proporcje obrazu | 1:1 |
| Przekątna ekranu 2 | 43'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Lampy CCFL |
| Obszar widzialny w pionie | 529.416 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 941.184 mm |
| Plamka matrycy | 0 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji new | 12 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 100:1 |
| Kontrast dynamiczny | 3 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 0 Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 0 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 0 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 0 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 0 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 0 ° |
| Ilość kolorów | 16,2 mln |
| Gniazda we/wy | Brak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | BSMI |
| Standard VESA | 40 x 40 |
| Pobór mocy | 0 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Nie dotyczy |
| Wysokość | 0 mm |
| Wysokość z podstawą | 0 mm |
| Szerokość | 0 mm |
| Głębokość | 0 mm |
| Głębokość z podstawą | 0 mm |
| Waga | 0 kg |
| Waga z podstawą | 0 kg |

Numer oferty: 41827636
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.8
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty