Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 6 754,00 zł
Parametry
EAN
5900496536319
Opis
Seria Toshiba TD-Q3 (E) oferuje niesamowicie wyraźne odtwarzanie w trybie 24/7. Twoje treści wyświetlane są w wysokiej jasności. Ekran o rozdzielczości 700 nitów zapewnia równomierną czystość obrazu wbrew silnemu, naturalnemu światłu, dzięki czemu obraz jest wyjątkowo żywy. Nasza jasna, śmiała seria TD-Q3 (E) jest imponująco konfigurowalna, z ustawieniami kafelków i łącznością dla wyświetlaczy wieloekranowych.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
TD-Q433E |
| Proporcje obrazu | 1:1 |
| Przekątna ekranu 2 | 43'' |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Lampy CCFL |
| Obszar widzialny w pionie | 529.4 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 941.2 mm |
| Plamka matrycy | 0 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji new | 8 ms |
| Jasność | 700 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 100:1 |
| Kontrast dynamiczny | 3 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 0 Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 0 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 0 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 0 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,2 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | BSMI |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 84 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 557.3 mm |
| Wysokość z podstawą | 0 mm |
| Szerokość | 965.5 mm |
| Głębokość | 105.8 mm |
| Głębokość z podstawą | 0 mm |
| Waga | 10.5 kg |
| Waga z podstawą | 0 kg |

Numer oferty: 41827624
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty