Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 7 502,00 zł
Parametry
EAN
5900496536326
Opis
Seria Toshiba TD-Q3 (E) oferuje niesamowicie wyraźne odtwarzanie w trybie 24/7. Twoje treści wyświetlane są w wysokiej jasności. Ekran o rozdzielczości 700 nitów zapewnia równomierną czystość obrazu wbrew silnemu, naturalnemu światłu, dzięki czemu obraz jest wyjątkowo żywy. Nasza jasna, śmiała seria TD-Q3 (E) jest imponująco konfigurowalna, z ustawieniami kafelków i łącznością dla wyświetlaczy wieloekranowych.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
TD-Q493E |
| Przekątna ekranu 2 | 49'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Obszar widzialny w pionie | 604 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1073.78 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji new | 15 ms |
| Jasność | 700 cd/m² |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 84 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 557.3 mm |
| Szerokość | 965.5 mm |
| Głębokość | 105.8 mm |
| Waga | 10.5 kg |

Numer oferty: 41827626
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty