Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 795,90 zł
Parametry
Marka
Asus
EAN
4718017415156
Opis

Monitor Eye Care ASUS VL249HE
| Informacje o produkcie | |
| Model |
VL249HE |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04 mm |
| Plamka matrycy | 0.275 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Zakrzywienie ekranu | 0 R |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 24 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | WHQL |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 13 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Akcesoria opcjonalne |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 322.87 mm |
| Wysokość z podstawą | 394.9 mm |
| Szerokość | 541.7 mm |
| Głębokość | 40.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 208.4 mm |
| Waga | 3 kg |
| Waga z podstawą | 4 kg |




Numer oferty: 46407308
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty