Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 022,00 zł
Parametry
EAN
766907975819
Opis
Dzięki wciągającemu zakrzywionemu ekranowi ViewSonic VX2458-C-mhd zapewnia oszałamiającą jakość obrazu podczas pracy lub zabawy. Monitor został zaprojektowany z krzywą 1800R i 85% pokryciem koloru NTSC, aby zapewnić idealną równowagę między komfortem a zanurzeniem. Wysoka częstotliwość odświeżania 144 Hz zapewnia płynne animacje przy minimalnym opóźnieniu wejściowym, podczas gdy AMD FreeSync praktycznie eliminuje zrywanie ekranu i jąkanie w płynnej rozgrywce. Niski poziom wejściowego opóźnienia osadzony w tym monitorze zapewnia użytkownikom bezproblemową jakość oglądania. VX2458-C-mhd jest również wyposażony w specjalne ustawienia ViewMode ViewSonics, które oferują zoptymalizowaną wydajność ekranu dla różnych aplikacji domowej rozrywki, takich jak oglądanie filmów, edycja plików lub granie w gry wideo. Złącza DisplayPort, HDMI i DVI oferują elastyczną łączność zarówno do użytku ogólnego, jak i rozrywkowego.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
VX2458-C-MHD |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 24'' |
| Typ matrycy | TFT LCD |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 293 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 521 mm |
| Plamka matrycy | 0.27156 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Jasność | 280 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,2 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | FCC Class B |
| Pobór mocy | 29 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 326 mm |
| Wysokość z podstawą | 403 mm |
| Szerokość | 546 mm |
| Głębokość | 65 mm |
| Głębokość z podstawą | 192 mm |
| Waga | 3.12 kg |
| Waga z podstawą | 3.37 kg |

Numer oferty: 41827543
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty