Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 2 524,20 zł
Parametry
EAN
8806098661039
Opis

Wysoka wydajność SoC z webOS
Wbudowany czterordzeniowy układ SoC może wykonywać kilka zadań jednocześnie, zapewniając płynne odtwarzanie treści bez potrzeby korzystania z odtwarzacza multimedialnego. Ponadto platforma inteligentnego oznakowania LG webOS zwiększa wygodę użytkownika dzięki intuicyjnemu interfejsowi graficznemu i prostym narzędziom do tworzenia aplikacji.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
22SM3G |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 21.5'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 14 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) 1 x USB 2.0 2 x HDMI 1 x RJ-45 LAN 1 x Audio in |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | ErP FCC Class A CB CE |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 30 W |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 302.1 mm |
| Szerokość | 510.3 mm |
| Głębokość | 53.8 mm |
| Waga | 3.34 kg |






Numer oferty: 46407515
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Rozbudowany opis produktu uzupełniony automatycznie, niewiążący dla sprzedawcy i mający charakter wyłącznie informacyjny.
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty