Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 5 862,00 zł
Parametry
EAN
4713392612381
Opis
Monitor wielkoformatowy 55 cali DV553bmiidv
Podświetlane diodami cyfrowymi wyświetlacze LED Acer z serii DV są zaprojektowane tak, aby przekazywać wiadomości swoim klientom i innym odbiorcom. Oferują one rozmiary od 42 do 55 cali i są idealne do komunikowania o najnowszych produktach, usługach lub innych informacjach w warunkach komercyjnych.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
DV553bmiidv |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 55'' |
| Typ matrycy | TFT MVA |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji new | 8 ms |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Pobór mocy | 122 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 718.3 mm |
| Szerokość | 1245 mm |
| Głębokość | 69 mm |
| Waga | 17 kg |

Numer oferty: 41827635
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty