Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 4 299,00 zł
Parametry
EAN
8806087862430
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Model |
55SE3DD |
| Przekątna ekranu 2 | 55'' |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | TUV |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Pobór mocy | 80 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Akcesoria opcjonalne |
|
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 715 mm |
| Szerokość | 1238 mm |
| Głębokość | 39 mm |
| Waga | 17.1 kg |
| Pozostałe parametry |
Zasilacz: 100-240 V ~, 50 / 60Hz |

Numer oferty: 41827629
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty