Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 15 241,00 zł
Parametry
Rozdzielczość
3840 X 2160
Opis
Monitor wielkoformatowy 65 QM65F-BR
Dzisiejsze firmy, w tym banki, restauracje, sklepy i inne, coraz częściej muszą przedstawiać swoją ofertę za pomocą cyfrowych materiałów, które jednocześnie angażują, edukują i służą klientom. Jakość UHD zdobywa popularność ze względu na szczegółowość obrazu. UHD jest najwyższym obecnie standardem wyświetlania treści, zachwycającym realistycznymi detalami i zawsze wyraźnym tekstem. Łącząc to z możliwością montażu w pionie i długimi godzinami ciągłej pracy otrzymujesz najbardziej kompletny wyświetlacz komercyjny.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
65 QM65F-BR |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 65'' |
| Typ matrycy | E-LED |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.315 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji new | 8 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 81 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 4 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Pobór mocy | 138 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 835.6 mm |
| Szerokość | 1456.1 mm |
| Głębokość | 37.5 mm |
| Waga | 23.1 kg |

Numer oferty: 41190221
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Inne archiwalne oferty