Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 076,00 zł
Opis
23.8 Monitor Z24nf G2 1JS07A4
Bądź produktywnym motorem napędowym dzięki eleganckiemu wyświetlaczowi HP Z24nf G2 60,45 cm (23,8 "). Ten praktycznie bezproblemowy wyświetlacz Full HD jest fabrycznie testowany pod względem niezawodności i długowieczności.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Z24nf G2 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.2652 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Czas reakcji new | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 10 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 2.0 |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 23 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 32.19 cm |
| Szerokość | 53.88 cm |
| Głębokość | 4.38 cm |
| Waga | 5.6 kg |

Numer oferty: 41189208
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty