Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 3 026,00 zł
Parametry
Rozdzielczość
3840 X 2160
Opis
Zobacz na własne oczy ten nadzwyczajny, precyzyjny kolor i korzystaj z większej ilości miejsca na projekty na monitorze o oszałamiającej rozdzielczości 4K.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Z27 4K |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.6 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.7 mm |
| Plamka matrycy | 0.155 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji new | 8 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Kontrast dynamiczny | 5 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.0 |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 70 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 365.4 mm |
| Wysokość z podstawą | 510 mm |
| Szerokość | 614.1 mm |
| Głębokość | 54.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 230 mm |
| Waga z podstawą | 9.38 kg |
| Pozostałe parametry |
Nachylenie: od -5 do +23° |

Numer oferty: 41189084
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty