Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 613,00 zł
Opis
Elegancki, supercienki wyświetlacz 23.8 bez ramek z trzech stron
24V2Q szczyci się wyświetlaczem IPS 23.8o rozdzielczości Full HD bez ramek z trzech stron, z ukrytymi krawędziami i solidną metalową podstawą. Gotowy do szybkich gier i obrazów ruchomych za sprawą technologii FreeSync, częstotliwości odświeżania 75 Hz oraz czasu reakcji 5 ms.
Konstrukcja bezramkowa
Poza nowoczesnym i atrakcyjnym wyglądem, konstrukcje bezramkowe pozwalają na połączenie wielu monitorów bez przerw w wyświetlanym obszarze. Kursor/okna już nie będą ginąć w ciemnych czeluściach ramek, gdy wiele ekranów jest ustawionych obok siebie.
Smukła konstrukcja
Smukła konstrukcja ma wiele plusów: Po pierwsze, cienkie ekrany wyglądają bardzo elegancko, szczególnie w miejscach publicznych, nawet gdy patrzy się na nie z tyłu lub z boku. Co więcej, takie ekrany zajmują mniej miejsca na biurku.
IPS Panel
Niezależnie od tego, czy ogląda się zdjęcia, filmy, układ stron czasopisma w programie InDesign czy gra w ulubioną grę - pragniemy, aby obraz wyglądał doskonale z dowolnego kąta. Dlatego właśnie ten ekran jest wyposażony w zaawansowaną matrycę IPS, która zapewnia wyraźne barwy i szeroki kąt widzenia. Dzięki temu obraz zawsze jest doskonały i dokładny, niezależnie od kąta, z którego użytkownik - lub jego znajomi i współpracownicy siedzący lub stojący obok - patrzy na ekran.
FreeSync
Grasz czasami? AOC zapewnia płynną rozgrywkę dzięki technologii FreeSync AMD, która dopasowuje liczbę klatek na sekundę generowaną przez procesor graficzny (GPU) do częstotliwości odświeżania monitora, eliminując opóźnienie sygnału wejściowego, zrywanie klatek i skoki animacji. Wybierając AOX, nie pozwolisz innowacji się wyprzedzić.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
24V2Q |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04 mm |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji new | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 20 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | RoHS |
| Pobór mocy | 18 W |
| Akcesoria w zestawie |
Kabel HDMI |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 320.5 mm |
| Wysokość z podstawą | 423 mm |
| Szerokość | 537.4 mm |
| Głębokość | 62 mm |
| Głębokość z podstawą | 180 mm |
| Waga | 3.15 kg |
| Pozostałe parametry |
Tilt: -5°/+23 ° |

Numer oferty: 41189097
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty