Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 519,00 zł
Opis
Recce Pro HD 8x32 to więcej niż monokular, to początek Twojej przygody. Wyposażony w wysokiej klasy soczewki pokryte warstwą antyrefleksyjną wprowadzi Cię w świat wyrazistego i ostrego obrazu wszędzie tam gdzie jesteś i gdzie zmierzasz. Niewielka waga i kompaktowe rozmiary to dodatkowy atut dla osób, którym zależy na ograniczeniu masy swojego plecaka.
Optyka
Budowa
Udogodnienia
| Powiększenie | 8 x |
| Średnica soczewki obiektywu32 | 32 mm |
| Liniowe pole widzenia | 133,3/1000 m |
| Kątowe pole widzenia | 7,6° |
| Najniższa odległość ogniskowania | 1,5 m |
| Odległość od oka | 14,5 mm |
| Źrenica wyjściowa | 4 mm |
| Długość | 157 mm |
| Waga | 312 g |
Zawartość zestawu:
Okres gwarancyjny: Dożywotnia gwarancja VIP* firmy Vortex Optics Jeśli cokolwiek stanie się z Twoim produktem to firma Vortex naprawi go lub wymieni na zupełnie nowy. *Gwarancja nie obejmuje zgubienia, kradzieży, celowego zniszczenia oraz uszkodzeń kosmetycznych nie mających wpływu na działanie produktu.
Numer oferty: 45086185
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty