Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 275,11 zł
Parametry
EAN
4023103181267
Opis
| Specyfikacja | |
| Kod producenta | 146574 |
| Moc | 1550 W |
| Pojemność wiadra / zbiornika | 0,4 l |
| Kolor główny | Czarny |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 300 mm |
| Wysokość | 1260 mm |
| Głębokość | 200 mm |
| Waga | 2300 gg |
| Napięcie | Brak danych |
| Rodzaj wtyczki sieciowej | Brak danych |
| Przegub 180° ułatwia dotarcie pod meble i do trudno dostępnych miejsc | |
| Zawartość zestawu | Nakładki z mikrofibry x 2 |

Numer oferty: 44743949
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Rozbudowany opis produktu uzupełniony automatycznie, niewiążący dla sprzedawcy i mający charakter wyłącznie informacyjny.
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty