Oferty, które mogą Cię zainteresować:






11
1 / 16
Sprzedano przez "Kup teraz" za 876,02 zł
Opis
| Specyfikacja | Ścigacz czerwony |
| |
| 12V7Ah | |
| Koła |
|
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Dodatkowe wyposażenie |
|
| Wyposażenie | |
| Dźwięki |
|
| Start | Kluczyk |
| Siedzenie | Czarna Ekoskóra (40x20cm) |
| Wskaźnik Naładowania | Tak |
| Bagażnik |
|
| Wymiary |
|
| Rozmiar Pojazdu | 120x50x73cm |
| Waga Pojazdu | 15kg |
| Rozmiar Kartonu | 110x40x60cm |
| Waga Kartonu | 19kg |
| Maksymalne Obciążenie | 30kg |
| Prześwit | 10cm |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Ładowarka 12V1000mA | |
| Kabel MiniJack | |















Numer oferty: 43817617
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

Global_Rabat_pl
3.9
Darmowa dostawa
Promowany

Global_Rabat_pl
4.1
Darmowa dostawa
Promowany

Global_Rabat_pl
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty