Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 243,00 zł
Opis
| Specyfikacja | Motorek Chopper Czerwony |
|
20W
| |
| 6V/4,5Ah | |
| Koła | Plastikowe z Gumowym Bieżnikiem, Przód 26 cm, Tył 18 cm |
| Biegi | Przód/Tył |
| Światła | LED, Przód, Uruchamiane Podczas Jazdy |
| Wyposażenie | |
| Dźwięki |
Klakson, Melodyjki |
| Siedzenie | 18x18 cm |
| Wymiary |
|
| Rozmiar Pojazdu | 79x46x54 cm |
| Waga Pojazdu | 5,65 Kg |
| Rozmiar Kartonu | 59,5x37x36 cm |
| Waga Kartonu | 6,88 Kg |
| Maksymalne Obciążenie | 25 Kg |
| Prześwit | 6 cm |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Ładowarka | |



Numer oferty: 45970741
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty