Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 189,00 zł
Opis
MP200 Niebieski Bluetooth/microSD/USB
Mały, zgrabny i ładny przenośny głośniczek Bluetooth ze sznurkiem. Wbudowany zestaw głośnomówiący.
Wodoodporny i kurzoodporny (norma IP54).
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 110 |
| Wysokość w milimetrach | 110 |
| Głębokość w milimetrach | 135 |
| Rodzaj (głośniki) | Mobilne (do urz. mobilnych) |
| System (głośniki) | Mono |
| Przeznaczenie (głośniki) | Muzyka |
| Stacja dokująca (wieże / radia) | Nie |
| Regulatory | Brak danych |
| Moc głośników (sumaryczna) | 5.5 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 150 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 14 kHz |
| Stosunek sygnału do szumu | 30 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Kolor (wyliczeniowy) | Niebieski |
| Pozostałe parametry |
- 12 godzin działania na baterii |

Numer oferty: 41160304
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty