Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 581,57 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj (głośniki) | Kolumny |
| System (głośniki) | 2.1 |
| Przeznaczenie (głośniki) | Muzyka |
| Stacja dokująca (wieże / radia) | Nie |
| Regulatory | Brak danych |
| Moc głośników (sumaryczna) | 170 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 25 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 40 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | Brak danych |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Kolor (wyliczeniowy) | Brązowy |

Numer oferty: 41160160
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

-20%
49,99 zł
39
,99 złSzybkiePremium
4.6
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty