Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 99,54 zł
Opis
Wyciągnij więcej ze swojego przenośnego odtwarzacza muzycznego z Sennheiser MX 475. Te ultralekkie słuchawki dostarczają ekscytujących basów. Ergonomiczny kształt zapewnia bezpieczne i komfortowe dopasowanie. Zmień jakość odsłuchu w podróży. Sprawdź MX 475 już dziś!
- Dźwięk stereo z imponującym basem
- Ergonomiczna konstrukcja zapewnia wygodne dopasowanie
- Kabel symetryczny 1,2 metra o niskim profilu z kątowym wtykiem
- Wygodny suwak przewodu
- Pokrowiec do przechowywania słuchawek
- Zoptymalizowany dla MP3, iPod, iPhone* i przenośnych odtwarzaczy multimedialnych
*iPod i iPhone są znakami towarowymi firmy Apple Inc zarejestrowanymi w USA oraz innych krajach.
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 40 |
| Wysokość w milimetrach | 150 |
| Głębokość w milimetrach | 90 |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja (słuchawki) | Douszne |
| Technologie (słuchawki) | Brak danych |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ω |
| Czułość | 118 dB |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Akcesoria w zestawie |
- Słuchawka MX 475 |

Numer oferty: 41161095
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty