Oferty, które mogą Cię zainteresować:






2
1 / 7
Sprzedano przez "Kup teraz" za 77,61 zł
Parametry
EAN
5901443055877
Opis
Mysz IBOX Aurora A-2 Gaming
Mysz Aurora A-2 powstała z myślą o największych pasjonatach gier komputerowych. Wyposażona jest w bardzo czuły sensor optyczny o zmiennej rozdzielczości:: 1200/2400/3200/6400 DP. Kabel w oplocie nie plącze się jak tradycyjne kable. Płynność poruszania podczas grania gwarantuje częstotliwość raportowania aż do 1000 Hz, którą możesz też zmianiać dopasowując do swoich preferencji spośród ustawień: 125/250/500/1000 Hz. Mysz posiada podświetlenie RGB dające pełną możliwość personalizacji efektów - zmiana kolorów w zależności od ustawienia DPI, podświetlenie zmienne, mieszane czy cykliczne. Masz możliwość także wyłączyć podświetlenie.
Aurora A-2 wyposażona jest w zestaw 4 odważników każdy po 4,5g. Z ich pomocą dobierzesz odpowiednią wagę swojej myszki. Pozwoli Ci to na jeszcze lepsze dopasowanie myszki do swoich preferencji.
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 7 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 1200 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 6400 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.6 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 46 g |







Numer oferty: 44751264
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Inne archiwalne oferty