Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 69,00 zł
Opis
Nietypowa pionowa konstrukcja myszy Crake sprawia, że dłoń użytkownika spoczywa na myszy w sposób naturalny co ma odciążyć zarówno nadgarstek jak i obręcz barkową.
Teraz możesz pracować dłużej w wygodnej pozycji, znacznie mniej narażając się na ból w śródręczu czy przedramieniu.
Dzięki zastosowaniu nano odbiornika 2,4 GHz o zasięgu do 10 metrów, użytkownik zyskuje dodatkową wygodę jeśli chodzi o miejsce pracy, teraz nie ogranicza nas długość kabla.
Mysz Crake ma również wbudowany mocny akumulator, który pozwala na szybkie ładowanie i długi czas działania urządzenia.
Mysz posiada sensor optyczny o rozdzielczości maksymalnej do 2000 DPI co przekłada się na wysoką precyzję działania.
Dodatkowo dzięki specjalnemu przyciskowi nad scrollem tzw. DPI Switch – istnieje możliwość zmiany poziomu DPI w locie (1200 -1600-2000), w ten sposób można szybko dostosować szybkość kursora do aktualnie wykonywanego zadania.
| Maksymalna rozdzielczość | 2000 DPI |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Rozdzielczość | 1200 - 2000 DPI |
| Sensor | Optyczny |
| Komunikacja | Bezprzewodowa 2.4 GHz |
| Zasięg | 10 m |
| Liczba przycisków | 6 |
| Programowalne przyciski | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Podświetlenie | Nie |
| Funkcje | Regulacja DPI |
| Zasilanie | Wbudowany akumulator |
| Złącza | USB Typ-A |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android 4.2.2LinuxWindows 2000Windows 7Windows 8Windows VistaWindows XPWindows 10 |
| Długość | 113 mm |
| Szerokość | 62 mm |
| Waga | 91 g |
| Wysokość | 78 mm |
| Cechy dodatkowe | Plug&Play |
Numer oferty: 45126952
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Handeline
4.2
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty