Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 190,00 zł
Opis
Wskaż. Kliknij. Zniszcz. Mysz dla graczy z czujnikiem optycznym o rozdzielczości 5000 DPI. Z systemem oświetlenia RGB AlienFX™ i 9 programowanymi przyciskami w legendarnej konstrukcji Alienware
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Gaming |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Liczba przycisków | 9 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi] | 200 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 5000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor (wyliczeniowy) | Srebrny |
| Wymiary |
130.1 x 93.3 x 39.9 mm |
| Waga | 120 g |
Numer oferty: 41120371
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty