Oferty, które mogą Cię zainteresować:






4
1 / 9
Sprzedano przez "Kup teraz" za 117,00 zł
Opis
Mysz dla graczy Nomad
Wykorzystaj nadzwyczajną szybkość i dokładność grając w swoje ulubione gry używają myszki dla graczy AULA Nomad. Wysokiej jakości sensor, regulowana rozdzielczość (DPI) i ekstremalnie wytrzymałe przyciski Omron zapewniają niesamowicie krótki czas reakcji podczas gry. Profesjonalni gracze wiedzą, przyciski funkcyjne myszy pozwalają na szybszą reakcję więc my zainstalowaliśmy ich aż 6. Dla Twojej wygody, możesz je programować zaś ustawienia zapisać w wewnętrznej pamięci do wykorzystania w przyszłości. Nie zapomnijmy o ergonomicznym kształcie i 6 różnych kolorach z 3 efektami podświetlenia - każdy detal został przygotowany aby zapewnić Ci komfort i satysfakcję.
Sensor optyczny klasy Gaming
Sensor Pixart 3050 z 5 ustawieniami rozdzielczości (DPI) w celu zapewnienia precyzji i elastyczności.
Najwyższej klasy przyciski
Przyciski Omron zapewniają niespotykaną trwałość i niesamowity czas reakcji.
Podświetlenie
Regulowane podświetlenie w 6 różnych kolorach z 3 dynamicznymi efektami.
Programowalność
W pełni programowalne przyciski.
Wygoda
Wewnętrzna pamięć pozwala za zapisanie ustawień
Ergonomia
Ergonomiczny kształt zapewnia komfort podczas długich sesji przed komputerem.
Dedykowane oprogramowanie
Załączone dedykowane oprogramowanie AULA.
| Informacje o produkcie | |
| Video | |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Gaming |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi] | 750 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 2000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wymiary |
40 x 72,2 x 129,75 mm |
| Waga | 172 g |
| Pozostałe parametry |
|
Numer oferty: 41120302
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty