Oferty, które mogą Cię zainteresować:






3
1 / 8
Sprzedano przez "Kup teraz" za 29,00 zł
Opis
Najpopularniejsza mysz A4Tech z serii Office.
Dodatkowy przycisk 2xClick umożliwia uruchomienie aplikacji zaledwie jednym naciśnięciem klawisza.
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 100 |
| Wysokość w milimetrach | 140 |
| Głębokość w milimetrach | 40 |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 800 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor (wyliczeniowy) | Srebrny |
| Wymiary |
10 x 6 x 2,5 cm. |
| Waga | 85 g |
| Pozostałe parametry |
Zgodność z systemami operacyjnymi: Windows 98SE/ME/2000/XP/MCE2005/XP/X64/Vista/7 |
Numer oferty: 41120567
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty