Oferty, które mogą Cię zainteresować:
Sprzedano przez "Kup teraz" za 190,05 zł
Parametry
Marka
Logitech
EAN
5099206089822
Opis

| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 200 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 8000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 2.1 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Liliowy |
| Wymiary |
116.6 × 62.15 × 38.2 mm |
| Waga | 85 g |
Numer oferty: 46405401
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty