Oferty, które mogą Cię zainteresować:






3
1 / 8
Sprzedano przez "Kup teraz" za 190,05 zł
Parametry
Marka
Trust
EAN
8713439230925
Opis

Mysz gamingowa GXT 165 Celox
Cechy główne produktu:
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 8 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 200 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 10000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
127 x 83 x 43 mm |
| Waga | 158 g |







Numer oferty: 46405197
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty