Oferty, które mogą Cię zainteresować:






3
1 / 8
Sprzedano przez "Kup teraz" za 90,00 zł
Parametry
EAN
6950376749444
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Gaming |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi] | 500 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 10000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wymiary |
125 x 86 x 41 mm |
| Waga | 161 g |

Numer oferty: 41827424
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty