Oferty, które mogą Cię zainteresować:






8
1 / 13
Sprzedano przez "Kup teraz" za 95,00 zł
Parametry
Marka
Logitech
EAN
5099206032224
Opis
| Połączenia | |
|
Wykonanie
| bezprzewodowy |
|
Interfejs
| 2,4GHz |
| Funkcja | |
|
Maksymalna rozdzielczość
| 1000 DPI |
|
Technologia
| Optyczny |
|
Ilość przycisków
| 3 |
| Dalsze parametry | |
|
Rodzaj użytkowania
| mobilne |
|
Kolor
| czarno - biały |
| Wymiary | |
| Szerokość produktu | 8.2 cm |
| Wysokość produktu | 4.9 cm |
| Głębokość produktu | 3.2 cm |
| Waga produktu | 0.1 kg |
| Szerokość opakowania | 8.3 cm |
| Wysokość opakowania | 18.6 cm |
| Głębokość opakowania | 12.6 cm |
| Waga produktu w opakowaniu | 0.1 kg |
Numer oferty: 40432278
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty