Oferty, które mogą Cię zainteresować:






3
1 / 8
Sprzedano przez "Kup teraz" za 77,55 zł
Parametry
EAN
8713439228854
Opis
Mysz Verto
Ergonomiczna mysz o pionowej konstrukcji zmniejsza zmęczenie przedramienia i nadgarstka.
Cechy główne produktu:
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 1000 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 89 g |







Numer oferty: 44751360
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Rozbudowany opis produktu wygenerowany automatycznie, niewiążący dla sprzedawcy i mający charakter wyłącznie informacyjny.
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Handeloop
4.3
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty