Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 81,54 zł
Parametry
EAN
8713439171785
Opis
Myszka MaxTrack - czarny/szary
Wygodna, pełnowymiarowa 6-przyciskowa mysz z technologią BlueSpot o rozdzielczości 1600 dpi
Cechy główne produktu:
- Wygodna, pełnowymiarowa 6-przyciskowa mysz z technologią BlueSpot o rozdzielczości 1600 dpi
- Precyzyjny czujnik BlueSpot, który działa na praktycznie wszystkich powierzchniach, takich jak drewno, granit, dywan itp.
- Specjalny przycisk do przełączania czułości dla normalnej (1000 dpi) i wysokiej prędkości (1600 dpi)
- Ergonomiczna konstrukcja z wygodną gumową wkładką zapewnia dobrą przyczepność
| Przeznaczenie | Notebook (Bluetooth / mini) |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 1000 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie |
- Myszka |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
130 x 79 x 42 mm |
| Waga | 107 g |

Numer oferty: 44751027
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty