Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 049,00 zł
Parametry
EAN
5903068251634
Opis
Idealny namiot na imprezy i uroczystości. Gwarancja 24 metrów kwadratowych krytej powierzchni, bez problemu zmieszczą się pod nim wszyscy goście. Pada deszcz? Namiot Logan jest wykonany z wodoodpornej tkaniny przez co nie musisz się martwić czy impreza się uda! Całość jest bardzo stabilna i niewiarygodnie prosta do złożenia. Światło do środka wpada przez 12 wbudowanych okienek.
| Wysokość | 2, 85 m |
| Szerokość | 4 m |
| Długość | 6 m |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Przeznaczenie | Zewnętrzny |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stan dostawy | Do montażu |
| Zawartość zestawu | Namiot Instrukcja montażowa Części i narzędzia potrzebne do montażu. |
Numer oferty: 39373278
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty