



1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 155,50 zł
Opis
Namiot plażowy Easy Camp Ocean jest propozycją skierowaną przede wszystkim do tych, którzy wakacyjnego wypoczynku nie wyobrażają sobie z dala od plaży i błękitu morza. Jeśli zażywając słonecznych kąpieli, chcesz mieć też od czasu do czasu możliwość schronienia w cieniu, wybierz te propozycję.
Konstrukcja opracowana w biurze projektowym brandu Easy Camp to poręczny i lekki model. Zabranie go na wypad nad morze czy nad jezioro nie będzie problematyczne. Konstrukcja jest banalnie prosta w rozbiciu i poradzi sobie z tym każdy przeciętny plażowicz, który nigdy wcześniej nie rozkładał namiotu.*
Namiot plażowy Easy Camp Ocean to model wyróżniający się spośród innych w tej kategorii nieturystycznym wyglądem. Praktyczna konstrukcja opiera się na jednym elastycznym pałąku z włókna szklanego. Dach i ściany to jeden kompartment o obłym kształcie. Jego uzupełnieniem jest podłoga w kształcie litery „D”. Całość ma niską wagę, przez co zabranie na różne wyjazdy nad wodę jest znacznie uproszczone. Model wykonano z trwałego poliestrowego materiału, który łatwo nie ulega powierzchniowym zniszczeniom. Dzięki temu skutecznie chroni zarówno przed wiatrem, jak i wodą. Cechuje się ponadto wodoodpornością na poziomie 500 mm H2O, a także zdolnością do ochrony przed promieniowaniem UV +50.
Plażowy namiot Easy Camp Ocean z uwagi na swoją nietypową formę z powodzeniem może być wykorzystany na plaży czy nad jeziorem. Zapewni optymalne schronienie przed wiatrem i słońcem i pozwoli zachować szerokie pole widzenia.
Easy Camp Ocean najważniejsze cechy:
| Ilość osób: | 2 |
| Ilość pałąków: | 1 |
| Materiał pałąków: | Włókno szklane |
| Materiał podłogi: | Polietylen |
| Materiał tropiku: | 180T Poliester z powłoką poliuretanową |
| Stelaż: | Zewnętrzny |
| Średnica pałąków: | 5 mm |
| Waga: | 1,1 kg |
| Wejścia: | 1 |
| Wodoodporność podłogi: | Tak |
| Wodoodporność tropiku: | 500 mm H2O |
| Wymiary po rozbiciu: | ok. 140 x 110 x 100 cm |
Numer oferty: 43316603
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Inne archiwalne oferty