

1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 399,00 zł
Opis

Dwuwarstwowy namiot marki Spokey przeznaczony dla trzech osób.
Trzyosobowy namiot marki Spokey składający się z jednej sypialni i przedsionka – idealne rozwiązanie na wypady na łono natury.
Wodoodporność – podklejone szwy, nieprzemakalny tropik (3000 mm) oraz podłoga gwarantuje wodoodporność nawet w deszczowe dni.

| Rodzaj: | namiot trzyosobowy |
| Typ: | dwuwarstwowy (sypialnia + tropik) |
| Tropik - wodoodporność: | 3000 mm + podklejone szwy |
| Tropik - materiał: | Poliester 190T |
| Wymiary pokrowca: | 60 x 16 cm |
| Podłoga - materiał: | folia PE, 120 g/m2 wodoszczelna |
| Stelaż - materiał: | włókno szklane, 8.5 mm |
| Waga: | powyżej 4 kg |
| Inne: | wywietrzniki, wieszak na lampę, wewnętrzne kieszenie w sypialni |
| pakowany w pokrowiec: | - |
Numer oferty: 43372090
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty